Stacja pogotowia w Szczecinie z fantazją podjęła się internetowego wyzwania – 10 lat to dla nas za mało

Autor: Katarzyna Gubała/Rynek Zdrowia • • 20 lutego 2019 19:55

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie zamieściła w środę (20 lutego) na swoim profilu zdjęcia szczecińskiego pogotowia z lat 50. w zestawieniu z współczesnymi fotografiami ratowników medycznych i ambulansów.

Stacja pogotowia w Szczecinie z fantazją podjęła się internetowego wyzwania – 10 lat to dla nas za mało
Zdjęcia zamieszczone na profilu szczecińskiego pogotowia robią furorę. Fot. profil WSPR w Szczecinie na Fb

Seria kilkunastu zestawionych zdjęć robi furorę na profilu społecznościowym Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

''#10YearsChallenge to dla nas za mało (…) wyruszcie z nami w podróż do przeszłości'' - zachęcają administratorzy profilu WSPR w Szczecinie na Facebook, prezentując fantastyczne zdjęcia z życia pogotowia z lat 50. i dzisiejszych czasów.

''Pomysł rewelacyjny, wykonanie jeszcze lepsze'', ''Super inicjatywa. Brawa za pomysł i realizację'', ''Niestety taki stary jestem ze jeszcze pamiętam jak jeździły Warszawy i Nyski'' - komentują użytkownicy profilu.

#10YearsChallenge to popularna akcja, która odbywa się w mediach społecznościowych. Akcja polega na wrzucaniu zdjęć ze swoim wizerunkiem z 2009 i 2019 roku. Wzięło w niej udział kilka milionów internautów. Do akcji włączyły się także miasta oraz różne placówki, m.in. szpitale, które chwaliły się zmianami jakie zaszły w tym przedziale czasu.

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum