Słupsk: nagrodzono laureatów plebiscytu "Hipokrates"

Autor: Głos Pomorza/Rynek Zdrowia • • 25 kwietnia 2014 21:45

W piątek (25 kwietnia) uroczystą galą w Słupsku zakończył się plebiscyt "Hipokrates". W ramach plebiscytu pacjenci zgłaszają swoich lekarzy, pielęgniarki i położne oraz przychodnie, aby podziękować im za wykonywaną pracę oraz życzliwe podejście do człowieka.

Co roku pojawiają się nowe nazwiska pracowników służby zdrowia, a także nowe placówka. Są także kandydatury, które powtarzają się od lat.

W kategorii "Najpopularniejszy lekarz 2014" nagrodę otrzymał Józef Jurkowski, stomatolog z gabinetu Caries w Słupsku. Nagrodę w imieniu męża odebrała Halina Jurkowska, która zdradziła, że wygrana bardzo podbudowała pana Józefa i wzruszyła go. 

Pierwsze miejsce w kategorii "Przychodnia przyjazna pacjentom 2014", już drugi raz z rzędu przypadło Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ w Ustce. Jak mówi Barbara Antoniuk, zastępująca dyrektora placówki od ostatniego roku bardzo dużo się zmieniło. Placówka została m.in. doposażona w sprzęt, który ufundowany był przez PFRON, co pozwoliło na rozwinięcie rehabilitacji.  

Pierwsze miejsce w kategorii "Najpopularniejsza pielęgniarka i położna 2014" zdobyła Ewa Dobak, pielęgniarka z oddziału urologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku. 

Więcej: www.gp24.pl 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum