×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Śląskie: policja opublikowała zdjęcia podejrzewanych o napad na pielęgniarkę

Autor: PAP/Rynek Zdrowia20 października 2017 17:09Aktualizacja: 20 października 2017 17:10

Śląska policja opublikowała w piątek (20 października) wizerunki dwóch mężczyzn podejrzewanych o napad na pielęgniarkę wracającą z dyżuru w Centrum Onkologii w Gliwicach. Sprawcy obezwładnili kobietę miotaczem gazu i wyrwali jej torebkę.

Śląskie: policja opublikowała zdjęcia podejrzewanych o napad na pielęgniarkę
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Na stronie internetowej śląskiej policji zamieszczono zdjęcia z monitoringu, który zarejestrował poszukiwanych. Policjanci chcą ustalić ich nazwiska i zatrzymać.

Do napaści na pielęgniarkę doszło w niedzielę rano - kobieta wracała do domu z dyżuru w Centrum Onkologii. W parku Chopina podbiegło do niej dwóch młodych mężczyzn. Sprawcy obezwładnili kobietę używając miotacza gazu, po czym wyrwali jej torebkę. Uciekli w kierunku ul. Wybrzeże Armii Krajowej - relacjonowała policja.

W wyniku rozboju pielęgniarka straciła portfel z dokumentami i gotówką w kwocie 500 zł. Śledztwo w tej sprawie prowadzi wydział kryminalny gliwickiej policji. Policjanci opublikowali zapis monitoringu, na którym widać dwóch podejrzewanych o rozbój. Zwracają się do internautów z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców.

Informacje można przekazywać całodobowo pod numer 32 33 69 255 lub z prowadzącym sprawę aspirantem Sylwestrem Barczakiem pod nr 32 33 69 333, e-mail: sylwester.barczak@gliwice.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej.

Policjanci zapewniają, że osoby informujące pozostaną anonimowe, nie będą wzywane ani przesłuchiwane.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum