Śląskie: pacjenci głosują na pracowników służby zdrowia

Autor: dziennikzachodni.pl/Rynek Zdrowia • • 02 marca 2019 11:18

W tym roku z okazji Kongresu Wyzwań Zdrowotnych w Katowicach - największej debaty w ochronie zdrowia w Europie Środkowo-Wschodniej - zostaną przyznane nagrody w wielkim plebiscycie medycznym HIPOKRATES.

Śląskie: pacjenci głosują na pracowników służby zdrowia
Fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Dziennik Zachodni informuje, że pracowników roku służby zdrowia województwa śląskiego wybiorą pacjenci (koniec głosowania we wtorek, 5 marca). Zwycięzcy otrzymają prestiżowe tytuły i statuetki, które zostaną wręczone 8 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

DZ przypomina, że IV Kongres Wyzwań Zdrowotnych odbędzie się 7 i 8 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Spotkają się tam wybitni specjaliści reprezentujący kilkanaście dyscyplin medycznych, a także przedstawiciele świata nauki, gospodarki, biznesu, finansów, rynku ubezpieczeniowego, organizacji pozarządowych, polityki, administracji państwowej i samorządowej oraz mediów.

Tradycyjnie już imprezie towarzyszy wielki plebiscyt medyczny organizowany w województwie śląskim, w którym w głosowaniu pacjentów zostaną przyznane wyróżnienia dla najsympatyczniejszych pracowników służby zdrowia.

W tym roku w akcji zostaną nagrodzeni nie tylko lekarze czy pielęgniarki i położne. Wyróżnienia czekają także m.in. na ratowników medycznych, fizjoterapeutów oraz dietetyków medycznych.

Czytaj: dziennikzachodni.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum