×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Śląskie: oddział NFZ działa z PFRON na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych

Autor: Dziennik Zachodni/Rynek Zdrowia02 listopada 2017 20:55

Śląski Oddział Wojewódzki NFZ wraz z oddziałem śląskim Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych współdziałają na rzecz rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych oraz upowszechniania wiedzy na temat możliwości podejmowania przez osoby niepełnosprawne aktywności zawodowej.

Śląskie: oddział NFZ działa z PFRON na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Jak podaje Dziennik Zachodni, współpracę zainaugurowała zorganizowana przez PFRON wystawa przedstawiająca dokonania niepełnosprawnych sportowców, którą w budynkach Śląskiego OW NFZ zainstalowali podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej Ośrodka Najświętsze Serce Jezusa w Rudzie Śląskiej.

Przez trzy tygodnie w październiku 32 wielkoformatowe plansze z fotografiami zawisły przy gabinecie dyrektora oddziału Funduszu, w centralnym punkcie przy kancelarii podawczej oraz w miejscu, gdzie interesanci odwiedzający NFZ starają się m.in. o wydanie EKUZ, realizują zapotrzebowanie na środki ortopedyczne i pomocnicze, uzyskują dostęp do ZIP. Szacuje się, że wystawę zobaczyło ok. 5 tysięcy osób odwiedzających oddział w tym okresie.

Więcej: www.dziennikzachodni.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze