×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Śląski OW NFZ rozpoczął współpracę z PFRON

Autor: RRX/Rynek Zdrowia19 października 2017 15:00

Śląski OW NFZ zawarł porozumienie o współpracy ze Oddziałem Śląskim Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Instytucje chcą współdziałać na rzecz rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych oraz upowszechniania wiedzy na temat możliwości podejmowania przez osoby niepełnosprawne aktywności zawodowej.

Śląski OW NFZ rozpoczął współpracę z PFRON
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Śląski Oddział Wojewódzki NFZ zatrudnia obecnie 26 osób o różnym stopniu niepełnosprawności. Aby zintensyfikować działania na rzecz rehabilitacji zawodowej i upowszechniania wiedzy o możliwości podejmowania przez osoby niepełnosprawne aktywności zawodowej, Śląski OW NFZ 19 października 2017 r. zawarł porozumienie o współpracy z Oddziałem Śląskim PFRON.

Jak informuje Małgorzata Doros, rzecznik prasowy Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Katowicach, współpracę zainaugurowała zorganizowana przez PFRON wystawa pt. ”Pragnę zwyciężać” przedstawiająca dokonania niepełnosprawnych sportowców, którą w budynkach Śląskiego OW NFZ zainstalowali podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej Ośrodka Najświętsze Serce Jezusa w Rudzie Śląskiej.

Na wystawę składają się 32 wielkoformatowe plansze z fotografiami będącymi autorskim zapisem zmagań polskich sportowców na Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Austrii w marcu 2017 roku. Autorem wszystkich fotografii jest Adam Nurkiewicz, artysta-fotograf, członek Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze