Sanok: usłyszał diagnozę i opuścił szpital, szukali go policjanci

Autor: KR/Rynek Zdrowia • • 21 lipca 2014 13:25

Policjanci poszukiwali mężczyzny, który samowolnie opuścił Szpital Specjalistyczny w Sanoku pozostawiając swoje rzeczy. Zaniepokojony lekarz powiadomił policję.

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, policjanci poszukiwali mężczyzny, który samowolnie opuścił szpital pozostawiając swoje rzeczy. Odnaleźli go na przestanku autobusowym w miejscowości Tyrawa Wołoska. 54-latek został odwieziony do szpitala.
 
Mężczyzna opuścił szpital w sobotę (19 lipca) ok. godz. 9 po tym, jak lekarz przedstawił mu diagnozę jego choroby oraz możliwości dalszego leczenia. 54-latek wyszedł ze szpitala pozostawiając w sali swoje rzeczy. Zaniepokojony lekarz w obawie o życie i zdrowie pacjenta wezwał policję.

Policjanci przeszukali okolicę, a następnie dworzec. Tam ustalili, że mężczyzna odpowiadający rysopisowi wsiadł do autobusu relacji Sanok- Przemyśl. Funkcjonariusze zauważyli autobus w miejscowości Wujskie i jechali za nim. W Tyrawie Wołoskiej wysiadł z niego mężczyzna.

Po wylegitymowaniu okazało się, że jest nim poszukiwany 54-latek. Policjanci po konsultacji z lekarzem prowadzacym przewieźli go z powrotem do szpitala.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum