Rekordowa frekwencja na Forum Rynku Zdrowia 2022. Pierwszy dzień FRZ na zdjęciach

Autor: JPP • Źródło: Rynek Zdrowia24 października 2022 19:18

24 października rozpoczął się pierwszy dzień Forum Rynku Zdrowia 2022. W dwudniowej konferencji w hotelu Sheraton w Warszawie bierze udział ponad 1300 gości, a online zarejestrowało się już 1500 osób. Rejestracja wciąż jest możliwa.

 

Rekordowa frekwencja na Forum Rynku Zdrowia 2022

24 października rozpoczął się pierwszy dzień Forum Rynku Zdrowia 2022. W dwudniowej konferencji w hotelu Sheraton w Warszawie stacjonarnie bierze udział ponad 1300 gości, a online zarejestrowało się już 1500 osób. Co ważne, rejestracja online nada trwa - do 25 października do godz. 16. - i umożliwa oglądanie sesji zdalnie "na żywo" oraz retransmisji wszystkich debat w późniejszym czasie. 

Dodajmy, że pierwszego dnia FRZ rozmawialiśmy m.in. o najważniejszych wyzwaniach w ochronie zdrowia: ustawie o jakości, reformie szpitalnictwa, wynagrodzeniach, finansach, polityce lekowej, przemyśle farmaceutycznym, e-zdrowiu czy zmianach na rynku pracy.

Tradycyjnie już oprócz dyskusji na sesjach plenarnych, w trakcie Forum nie brakowało okazji do spotkań w kuluarach i mniej oficjalnych rozmów. Relacje z sesji będziemy zamieszczać na portalu rynekzdrowia.pl. Retransmisje debat dostępnę są - po zarejestrowaniu na udział online - w agendzie FRZ

Tymczasem zachęcamy do zobaczenia zdjęć z pierwszego dnia Forum Rynku Zdrowia. Fotorelacja dostępna jest w galerii. 

 


 

 

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum