×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

RPP zaprasza na świąteczną wystawę

Autor: RPP/Rynek ZDrowia04 grudnia 2015 12:27

Rzecznik Praw Pacjenta za pośrednictwem swojej strony internetowej zaprasza na wystawę świąteczną prac plastycznych wykonanych przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. Wystawę będzie można oglądać od 7 do 18 grudnia w siedzibie Biura Rzecznika Praw Pacjenta w Warszawie.

RPP zaprasza na świąteczną wystawę
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Wystawa przy okazji ma zwrócić uwagę na istotną rolę terapii zajęciowej w procesie leczenia pacjentów z upośledzeniem umysłowym oraz chorobami psychicznymi.

Jak podkreślono, udział podopiecznych warsztatów w tego rodzaju wydarzeniach pozytywnie wpływa na zmniejszenie ilości hospitalizacji wśród uczestników grup plastycznych, a także stwarza szansę ich rehabilitacji na gruncie społecznym i zawodowym.

Podczas wystawy świątecznej, osoby odwiedzające Biuro Rzecznika Praw Pacjenta będą miały okazję zakupić ręcznie wykonane przez uczestników prace bożonarodzeniowe, w tym m.in. stroiki, ozdoby choinkowe i inne elementy dekoracji świątecznej.

Posiadające dużą wartość artystyczną prace, powstają z dużą sumiennością i skrupulatnością w pracowniach Warsztatów Terapii Zajęciowej pod opieką terapeutów.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze