Prezydent stolicy w Wielkanoc z koronawirusem: uważajcie na siebie, zostańcie w domu

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 12 kwietnia 2020 10:05

Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski, składając wielkanocne życzenia, zwrócił się do warszawiaków z ponowną prośbą o odpowiedzialność i cierpliwość. Teraz musimy zostać w domu, ale bądźmy dobrej myśli - na pewno kolejne tygodnie powinny być dla nas wszystkich łatwiejsze - podkreślił.

Fot. PTWP

"Proszę państwa, przed nami niezwykłe święta. Chciałem państwu życzyć przede wszystkim jak najwięcej zdrowia. Dużo, dużo cierpliwości" - podkreślił Trzaskowski w nagraniu opublikowanym w Niedzielę Wielkanocną (12 kwietnia) na Twitterze.

Jak zaznaczył, "chcielibyśmy spędzić te święta z całą swoją rodziną, ale musimy się ograniczyć do tych, z którymi mieszkamy".

- Bardzo Państwa o to proszę - zachowujcie się w sposób odpowiedzialny i wsłuchujcie się we wszystkie komunikaty rządu oraz samorządu. Przede wszystkim wykazujcie się Państwo solidarnością, pomagajcie wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują - mówił prezydent Warszawy.

- Na te święta musimy zostać w domu, ale bądźmy dobrej myśli - na pewno kolejne tygodnie, kolejne miesiące powinny być dla nas wszystkich łatwiejsze. Proszę jeszcze raz o odpowiedzialność i cierpliwość. Wszystkiego dobrego na święta, uważajcie Państwo na siebie i zostańcie w domu - zaapelował Trzaskowski.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum