Premier Morawiecki o zakończeniu kwarantanny: ze zdrowiem na szczęście...

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 18 października 2020 12:50

Premier Mateusz Morawiecki poinformował w niedzielę o zakończeniu kwarantanny, na którą trafił z powodu kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem. "Ze zdrowiem na szczęście wszystko w porządku, rodzina szczęśliwa, bo nareszcie się zobaczymy" - podkreślił.

Premier Morawiecki o zakończeniu kwarantanny: ze zdrowiem na szczęście...
"Kochani, moja kwarantanna już się zakończyła, ze zdrowiem na szczęście wszystko w porządku, rodzina szczęśliwa, bo nareszcie się zobaczymy" - napisał Mateusz Morawiecki. Fot. Adam Guz/KPRM

"Kochani, moja kwarantanna już się zakończyła, ze zdrowiem na szczęście wszystko w porządku, rodzina szczęśliwa, bo nareszcie się zobaczymy" - napisał Morawiecki na portalu społecznościowym.

Jak dodał, wraca do pracy w normalnym trybie. Poinformował jednocześnie o niedzielnym posiedzeniu rządowego zespołu zarządzania kryzysowego.

Premier był na kwarantannie w związku z kontaktem z osobą zakażoną koronawirusem. Wynik testu, wykonanego u szefa rządu we wtorek, był ujemny.

Kwarantannę zakończył też wicepremier, minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński.

"Po ujemnym wyniku testu na COVID-19 wicepremier Piotr Gliński zakończył kwarantannę" - podało na Twitterze ministerstwo kultury.

O objęciu kwarantanną Glińskiego resort poinformował 14 października w związku ze stwierdzeniem obecności koronawirusa u bp. Artura Mizińskiego, sekretarza Generalnego Komisji Episkopatu Polski. Jak podano wtedy na stronie MKiDN, "w piątek wicepremier Gliński uczestniczył w uroczystym otwarciu edukacyjnej sesji wykładowej pt. ''Kościół Św. Jana Pawła II - Niepodległość Ducha'', w której brał udział również biskup Miziński".

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum