Popularna sieć ruszyła z akcją #KawaDlaMedyka, ale herbaty też nie zabraknie

Autor: MAK/Rynek Zdrowia • • 18 listopada 2020 18:08

Pandemia to niezwykle trudny czas dla wszystkich, ale w szczególności dla personelu medycznego. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni czy diagności laboratoryjni są zaangażowani w codzienną walkę z epidemią. Green Caffč Nero postanowiło wspomóc pracowników służb medycznych w tym bardzo trudnym czasie, oferując im bezpłatną kawę lub herbatę - podaje firma w komunikacie.

Popularna sieć ruszyła z akcją #KawaDlaMedyka, ale herbaty też nie zabraknie
FOT. Facebook

Z uwagi na aktualne obostrzenia, medycy będą mogli otrzymać napoje tylko na wynos we wszystkich otwartych kawiarniach w Warszawie, Legionowie, Krakowie i Wrocławiu. Akcja potrwa od środy (18 listopada) do wtorku (24 listopada) 2020 roku.

- Akcją #KawaDlaMedyka chcemy podziękować za pracę, trud i poświęcenie personelu medycznego - to małe ziarenko wparcia od nas. Pracownicy służby medycznej mogą czuć się zaproszeni na kawę lub herbatę do dowolnej kawiarni Green Caffč Nero - powiedział Adam Ringer, prezes Green Caffč Nero.

Z oferty mogą skorzystać przedstawiciele zawodu medycznego na podstawie okazanej legitymacji lub identyfikatora podczas składania zamówienia. Pełny regulamin dostępny jest w kawiarniach Green Caffč Nero, a aktualna lista otwartych lokali znajduje się pod tym linkiem: https://www.greencaffenero.shop/godziny-otwarcia.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum