Pokażą w telewizji: debata o zdrowiu bez PiS

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 01 września 2011 13:02

Minister zdrowia Ewa Kopacz, minister pracy i polityki społecznej Jolanta Fedak, były minister zdrowia Marek Balicki oraz były prezes NFZ Andrzej Sośnierz - to reprezentanci PO, PSL, SLD i PJN w piątkowej (2 września) debacie przedwyborczej dotyczącej m.in. ochrony zdrowia.

Pokażą w telewizji: debata o zdrowiu bez PiS
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

W debadzie nie weźmie udziału przedstawiciel PiS. Dyskusję w TVN24, którą poprowadzi dziennikarka Faktów TVN Katarzyna Kolenda-Zaleska, poświęcona będzie ochronie zdrowia i polityce społecznej. Rozpocznie się o godz. 19.25 i potrwa godzinę.

O tym, że PO będzie reprezentować minister zdrowia Ewa Kopacz, poinformowała w czwartek (1 września) rzeczniczka sztabu Platformy Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska. Szef sztabu PSL Eugeniusz Grzeszczak powiedział, że przedstawicielem ludowców będzie minister pracy i polityki społecznej Jolanta Fedak.

Biuro Prasowe SLD poinformowało, że Sojusz reprezentować będzie b. minister zdrowia Marek Balicki. Z kolei z ramienia PJN w debacie udział weźmie b. szef NFZ Andrzej Sośnierz - poinformował rzecznik sztabu PJN Jacek Pilch.

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum