Plebiscyt Lekarz Małopolski: głosowanie zakończone

Autor: Gazeta Krakowska/Rynek Zdrowia • • 09 września 2016 20:18

Zakończyło się głosowanie w plebiscycie Lekarz Małopolski. Czytelnicy Gazety Krakowskiej głosowali w siedmiu kategoriach: Lekarz POZ, Lekarz specjalista, Przychodnia, Szpital, Lekarz dentysta, Pielęgniarka oraz Położna.

Plebiscyt Lekarz Małopolski: głosowanie zakończone
FOT. Shutterstock; zdjęcie ilustracyjne

Wszystkich laureatów konkursu poznamy 30 września 2016 roku. Wyniki zostaną ogłoszone dzień później na łamach Gazety Krakowskiej oraz na stronie internetowej www.gazetakrakowska.pl.

Od niemal miesiąca toczyła się zacięta walka w każdej z kategorii. Miejsca na podium szybko się zmieniały, wyłaniając kolejnych liderów. W tym czasie dziennikarze Gazety Krakowskiej rozmawiali z wieloma lekarzami pierwszego kontaktu, specjalistami, pielęgniarkami i położnymi, dla których medycyna jest pasją.

- Dzwoniliśmy do przychodni i szpitali, które cieszyły się uznaniem wśród swoich pacjentów. Wielu z tych kandydatów dzielą teraz tylko dziesiątki punktów. Mimo trwającej długo walki to właśnie ostatnie godziny głosowania mogły zadecydować o tym, kto ostatecznie stanie na podium - informuje Gazeta Krakowska.

Więcej: gazetakrakowska.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum