Pisarski konkurs blogowy dla lekarzy

Autor: MAK/RZ • • 31 lipca 2009 07:12

1 sierpnia rusza konkurs pisarski platformy blogowej blogilekarzy.pl, pt. "Najbardziej dramatyczny moment w mojej karierze lekarskiej."

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy obecni oraz nowi blogerzy platformy. Konkurs trwa od 01.08.2009 do 31.08.2009. Nagrodami są wartościowe książki medyczne.

Aby wziąć udział w konkursie, należy opublikować wpis opisujący najbardziej dramatyczny moment w karierze lekarskiej na własnym blogu na platformie www.blogilekarzy.pl. Wpis konkursowy powinien być dodany w kategorii „Pamiętniki Lekarzy”.

Warunkiem udziału w konkursie – oprócz założenia bloga w serwisie blogilekarzy.pl i opublikowania na nim konkursowego wpisu – jest wysłanie e-maila z linkiem prowadzącym do tego wpisu na adres kontakt@blogilekarzy.pl o tytule „Konkurs Pamiętniki Lekarzy”. E-mail ten będzie uznawany za zgłoszenie konkursowe.

Redakcja portalu blogilekarzy.pl liczy na to, że zaproponowany temat konkursu zaowocuje niezwykłymi opowieściami i opisami zdarzeń. Wpisy konkursowe muszą być całkowicie samodzielne, a opowiedziane historie prawdziwe.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum