×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Pierwsze ofiary zimy, zmarło sześć osób

Autor: rmf24.pl/Rynek Zdrowia02 stycznia 2016 18:52

Są pierwsze ofiary mrozów. Od 1 stycznia z wychłodzenia zmarło w Polsce sześć osób - poinformowało RMF FM. Trzeba uważać, bo np. na Podkarpaciu w sobotę wieczorem (2 stycznia) temperatura może spaść nawet do minus 24 stopni.

Pierwsze ofiary zimy, zmarło sześć osób
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

W Grzegorzowicach Małych niedaleko Słomnik w Małopolsce z wychłodzenia zmarł mężczyzna. 60-latek przechodził prowizoryczną kładką nad Dłubnią. Pośliznął się i wpadł do rzeki. Mimo płytkiej wody, ubranie nasiąknęło wodą. Nie pomogła reanimacja. Mężczyzna zmarł.

Z kolei w sobotę rano w Katowicach znajomi znaleźli ciało 41-latka w pustostanie po starym zakładzie szewskim. Jedna osoba zmarła z powodu mrozu w Zachodniopomorskiem, a dwie w Mazowieckiem. Na Podkarpaciu z wychłodzenia zmarł 57-letni mężczyzna. Jego ciało znaleziono przy w Jarosławiu.

W pięciu województwach - podlaskim, lubelskim, świętokrzyskim, podkarpackim i małopolskim - obowiązuje ostrzeżenie przed mrozem wydane przez IMGW. Na Podkarpaciu w sobotę wieczorem temperatura może spaść nawet do minus 24 stopni.

Czytaj: www.rmf24.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze