Opole: lekarze zagraja dla zdrowia

Autor: NIL/Rynek Zdrowia • • 04 września 2013 10:03

Tony Zdrowia to niecodzienny cykl koncertów prezentujący nieznane oblicze lekarzy i pacjentów, którzy realizując swoją pasję postanowili wyjść do publiczności i grać dla zdrowia. W czwartek ( 5 września) koncert w ramach kampanii odbędzie się na Placu Wolności w Opolu.

Opole: lekarze zagraja dla zdrowia
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

To pierwsze na skalę ogólnopolską przedsięwzięcie zainicjowane przez lekarzy-muzyków skupionych wokół projektu Doktor Band przy Opolskiej Izbie Lekarskiej.

Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na profilaktykę w chorobach cywilizacyjnych. W ramach kampanii przewidziano cykl koncertów prezentujący nieznane dotąd oblicze lekarzy, którzy realizując swoją pasję postanowili zagrać dla publiczności.

Muzykujący lekarze wystąpią podczas imprezy będącej częścią kampanii Tony Zdrowia, której organizatorem są Wojewódzkie Towarzystwo Walki z Kalectwem, Opolski Oddział Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi i Polska Unia Onkologii. Koordynatorem całej kampanii jest Opolska Izba Lekarska.

Koncert pt. „Jesteśmy z Wami" odbędzie się w ramach Opolskich Dni Niepełnosprawnych

Więcej: www.nil.org.pl

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum