NIL: lekarzu, lekarzu dentysto! Oceń rzeczywistość w ankiecie

Autor: NIL/Rynek Zdrowia • • 12 kwietnia 2018 15:55

W polityce zdrowotnej dużo się dzieje. Co lekarze sądzą o warunkach pracy w nieustannie reformowanej ochronie zdrowia? O głośnych wydarzeniach? O nadchodzących zmianach w wystawianiu zwolnień i recept? Naczelna Izba Lekarska wkrótce przeprowadzi badanie opinii o tych problemach.

Naczelna Izba Lekarska wkrótce przeprowadzi badanie opinii o dotyczące zmian w polityce zdrowotnej. Fot. Archiwum

Naczelna Rada Lekarska zaprasza lekarzy do wzięcia udziału w badaniu. Zajmie to około 10 minut. Za każdą wypełnioną ankietę do Fundacji Lekarze Lekarzom przekazana zostanie symboliczna złotówka.

- Nasze oczekiwania i propozycje zmian w ochronie zdrowia powinniśmy opierać na dobrej znajomości opinii naszego bardzo zróżnicowanego środowiska. Bardzo dziękujemy ponad 2500 Koleżankom i Kolegom biorącym udział w niezwykle trudnym, złożonym i czasochłonnym badaniu dotyczącym szczegółów naszej pracy zawodowej. Zadbamy o to, by aktualne i kolejne badania były krótkie i łatwe, a jednocześnie zapewniły nam solidną wiedzę o problemach i oczekiwaniach naszego środowiska. Teraz planujemy kilka krótkich badań i liczymy na Państwa aktywność i udział - pisze prof. Romuald Krajewski, wiceprezes NRL.

Więcej: www.nil.org.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum