NFZ prowadzi akcję informacyjną na temat sieci szpitali

Autor: MSX/Rynek Zdrowia • • 13 września 2017 12:47

W środę (13 września) pracownicy NFZ w wybranych szpitalach we wszystkich Oddziałach Wojewódzkich Funduszu będą udzielać informacji pacjentom, na temat sieci szpitali. To drugie z cyklu czterech planowanych spotkań z pacjentami w 64 sieciowych szpitalach na terenie całego kraju.

NFZ prowadzi akcję informacyjną na temat sieci szpitali
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

W ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej pracownicy Oddziałów Wojewódzkich NFZ spotykają się z pacjentami w każdą środę września. W każdym z miejsc Fundusz organizuje specjalne punkty informacyjne, w którym pacjenci mogą uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące leczenia po wejściu w życie sieci.

Przepisy ustawy, która tworzy podstawowy system zabezpieczenia, czyli sieć szpitali, wchodzą w życie już 1 października.

13 września spotkania zaplanowane są w Szpitalu Specjalistycznym m. A. Falkiewicza we Wrocławiu, w SPZOZ Szpitalu w Radziejowicach, w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej, w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Drezdenku, w Szpitalu Powiatowym w Brzezinach, w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu.

Tego dnia spotkania odbędą się również w: Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie,  Szpitalu św. Rocha w Ozimku, Szpitalu Wojewódzkim w Przemyślu, Szpitalu w Hajnówce, Szpitalu Specjalistycznym im. J.K. Łukowicza w Chojnicach, Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich,  przychodni szpitala MSWiA w Kielcach, Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie,  Centrum Medycznym HCP w Poznaniu oraz w Szpitalu Powiatowym w Pyrzycach.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum