NFZ podpowiada, jak bezpiecznie żyć w czasie COVID-19

Autor: NFZ/Rynek Zdrowia • • 07 września 2020 16:01

W poniedziałek (7 września) NFZ poinformował na stronie internetowej, że rozpoczął emisję cyklu filmów edukacyjnych „Bezpieczni w czasie epidemii”. Każdy z 10 odcinków dotyczy właściwych zachowań w różnych obszarach codziennego życia w dobie pandemii. Zaproszeni do projektu eksperci odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania.

NFZ podpowiada, jak bezpiecznie żyć w czasie COVID-19
FOT. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Każdy z filmów dotyczy innej sfery życia, na którą wpłynęła epidemia COVID-19. W odnalezieniu się w tej niełatwej rzeczywistości pomogą eksperci, m.in.: Bartłomiej Chmielowiec, Rzecznik Praw Pacjenta, prof. Zbigniew Gaciong, rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, prof. Marcin Czech, dr Paweł Grzesiowski a także znani dziennikarze i przedstawiciele organizacji non-profit: Ewa Błaszczyk czy Tomasz Rożek. Stałym elementem każdego filmu jest także głos pacjentów.

Przedsięwzięciu patronują Ministerstwo Zdrowia oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny. Wszystkie filmy można będzie obejrzeć na kanale Akademia NFZ na YouTube. Na stronie Funduszu określono także tematykę wszystkich odcinków cyklu.

Więcej: nfz.gov.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum