NFZ na obchodach Dnia Dziecka w ogrodach KPRM

Autor: NFZ/Rynek Zdrowia • • 01 czerwca 2017 14:04

W sobotę (3 czerwca) NFZ będzie uczestniczyć w rodzinnym pikniku z okazji Dnia Dziecka w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Na stoisku Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Funduszu rodzice będą mogli wyrobić sobie i swoim dzieciom Europejskie Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz otrzymać hasło i login do Zintegrowanego Informatora Pacjenta.

Już po raz piąty Kancelaria Premiera otwiera ogrody i wspólnie z ministerstwami organizuje rodzinny piknik dla małych i dużych. W tym roku obchody Dnia Dziecka odbędą się pod hasłem „Polak mały”. Na dzieci i rodziców czekać będzie wiele atrakcji - gry, koncerty, warsztaty i konkursy z nagrodami.

Wszyscy goście będą mogli również zobaczyć pokazy psów Służby Celnej, wziąć udział w doświadczeniach naukowych, zawodach sportowych i warsztatach plastycznych. Na chętnych czeka również m.in. malowanie buziek, pokazy drukarki 3D, dmuchany plac zabaw, fotobudki, symulator jazdy motorowerem, symulator jazdy 3D i symulator zderzeń, labirynt saperski oraz mnóstwo gadżetów.

Więcej: www.nfz.gov.pl

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum