Medyczne Targi Pracy 26 maja po raz pierwszy w Warszawie

Autor: Rynek Zdrowia • • 23 maja 2019 16:57

O lekarzy, lekarzy dentystów pracodawcy biją się jak Polska, Europa, a tak naprawdę cały świat. Do tych wszystkich, dla których etos pracy z pacjentem nie wiąże się tylko z poświęceniem - skierowane są Medyczne Targi Pracy (26 maja w Warszawie).

Medyczne Targi Pracy 26 maja po raz pierwszy w Warszawie
Fot. archiwum

Ci, którzy aktywnie chcą oddziaływać na własną ścieżkę kariery zawodowej zapewne uznają, że warto w niedzielę 26 maja 2019 r. pojawić się między godz. 10.00 a 16.00 w Novotelu Warszawa Centrum w samym centrum stolicy (Marszałkowska róg Al. Jerozolimskich).

Na potencjalnych pracowników czekać będą reprezentanci pracodawców i firm zajmujących się pośrednictwem na rynku pracy. Oczywiście każdą z ofert należy rzeczowo przeanalizować, ale już niekoniecznie przyjąć.

Niezdecydowani będą mieli podczas Medycznych Targów Pracy doskonałą okazję, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki jakie są formalności przy zatrudnianiu w konkretnym państwie unijnym, ale także poza UE, porozmawiać z tymi, którzy już wcześniej skorzystali z szansy i podjęli nieraz spektakularne wyzwania zawodowe.

Medyczne Targi Pracy przygotowały oferty dla lekarzy specjalistów, osób będących w trakcie specjalizacji oraz lekarzy dentystów, ale także dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, opiekunów medycznych, farmaceutów i reprezentantów pokrewnych zawodów medycznych.

Niektórzy mogą pojawić się już dzień wcześniej w Krakowie, gdyż tam również gościć będą Medyczne Targi Pracy.

Wstęp dla wszystkich odwiedzających MTP jest bezpłatny. MTP organizowane są po raz pierwszy w Polsce, ale wcześniej gościły już m.in. w: Grecji, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech.

Co: Medyczne Targi Pracy
Gdzie: Novotel Warszawa Centrum Marszałkowska róg Al. Jerozolimskich
Kiedy: 26 maja od godz. 10.00 do 16.00

Rejestracja: https://www.facebook.com/events/291973694834127/

Co: Medyczne Targi Pracy
Gdzie: Kraków, Hotel Holiday Inn, ul. Wielopole 4.
Kiedy: 25 maja od godz. 10.00 do 16.00

Rejestracja: https://www.facebook.com/events/2169325736469446/

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum