"Mama Ginekolog" kolejny raz zebrała miliony złotych na WOŚP

Autor: GUBAŁA Katarzyna • Źródło: KG/Rynek Zdrowia   • 03 lutego 2021 11:01

Lekarz ginekolog-położnik Nicole Sochacki-Wójcicka, znana w sieci jako Mama Ginekolog, w tym roku wsparła zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotą 5 377 782 zł.

"Mama Ginekolog" kolejny raz zebrała miliony złotych na WOŚP
To kolejny rekord zbiórki na WOŚP popularnej lekarki i blogerki. Fot. Mamaginekolog/Instagram

Profil Mamy Ginekolog na Facebooku obserwuje prawie pół miliona użytkowników, na Instagramie śledzi ją 767 tysięcy obserwujących. Lekarka na swoim blogu mamaginekolog.pl oraz mediach społecznościowych publikuje artykuły na temat zdrowia kobiet i dzieci, ale nie tylko - w ostatnich miesiącach na blogu pojawiało się sporo informacji o Covid-19. Blogerka dzieli się też chwilami z życia mamy i żony.

W 2019 r. Mama Ginekolog znalazła się na 58. Miejscu Rankingu Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Internetu 2019. W zeszłym roku trafiła na listę stu najbardziej wpływowych kobiet 2020 roku magazynu ‘’Forbes Woman’’.

W zeszłorocznej edycji WOŚP Mama Ginekolog uzbierała 3 mln zł. Na obecny 29. Finał przygotowała specjalny pakiet 14 e-produktów swoich oraz innych znanych twórców internetowych. Pakiet można było kupić w dniach 29-31 stycznia za 54 zł, a cały dochód ze sprzedaży został przeznaczony na Orkiestrę.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze