Małopolskie: rusza kampania "Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi!"

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 14 kwietnia 2020 21:17

Bank Ofert, w którym można znaleźć informacje o różnych formach pomocy oferowanej przez instytucje, firmy czy stowarzyszenia z Małopolski, to jeden z projektów uruchomionych w ramach rozpoczynającej się kampanii społeczno-informacyjnej „Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi!”

"Województwa Małopolskiego Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi! jest odpowiedzią na potrzeby. Chcemy zjednoczyć siły i pokazać, że wszyscy razem możemy więcej" - powiedział we wtorek (14 kwietnia) marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski

W ramach rozpoczynającej się kampanii województwo, oprócz oferowanego wsparcia, chce również połączyć tych, którzy są w stanie zaoferować swoją pomoc z tymi, którzy jej potrzebują. W tym celu przygotowano specjalny, internetowy Bank Ofert, gdzie można znaleźć informacje o różnych formach pomocy oferowanej przez instytucje, firmy, stowarzyszenia z Małopolski.

Informacje o Banku Ofert oraz inne, m.in. o tym jak można wesprzeć regionalnych producentów żywności, mieszkańców Małopolski żyjących z turystyki, są na stronie www.malopolska.pl/dobrojestwmalopolscestopkoronawirusowi.

Beata Kołodziej (PAP)

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum