Lublin: znaleziono zwłoki 38-letniego lekarza skazanego wcześniej za...

Autor: Dziennik Wschodni/Rynek Zdrowia • • 05 września 2019 13:40

W poniedziałek, 2 września lubelska policja w mieszkaniu na Ponikwodzie odnaleziono ciało 38-letniego okulisty Sebastian N. Mężczyzna nie żył od kilku dni.

Lublin: znaleziono zwłoki 38-letniego lekarza skazanego wcześniej za...
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Jak podaje Dziennik Wschodni, przyczyny zgonu ma ustalić śledztwo prokuratorskie. Wiadomo już, że na ciele zmarłego nie stwierdzono obrażeń. Szczegóły zgonu mają jednak ujawnić wyniki sekcji zwłok oraz badania toksykologiczne.

Zwłoki znaleziono po tym, jak  zgłosili się na komisariat rodzice Sebastiana N. Od kilku dni nie mogli skontaktować się z synem. Wysłano do niego patrol policji. Mundurowi po wyważeniu drzwi odnaleźli zwłoki.

Sebastian N., miał wcześniej problemy z prawem. W marcu 2014r., pijany i pod wpływem leków psychotropowych prowadził swoje BMW. Na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Sikorskiego w Lublinie staranował trzy samochody czekające na czerwonym świetle.

Próbował uciec z miejsca zdarzenia jednak został zatrzymany, gdyż tuż obok jechali policjanci z Centralnego Biura Śledczego oraz KWP w Lublinie. Tuż po kolizji Sebastian N. nie zgodził się na badanie alkomatem. Trafił na badanie krwi. Godzinę po zdarzeniu miał blisko 2,3 promila alkoholu w organizmie. Wykryto też u niego podwójną dawką leku psychotropowego.

W czerwcu 2015 r. Sebastian N. został skazany za jazdę po pijanemu. Odpowiadał też przed sądem za kradzież leków z karetki pogotowia.

Więcej: dziennikwschodni.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze