Łódź: pijani mężczyźni zaatakowali załogę karetki

Autor: TVN24/Rynek Zdrowia • • 23 kwietnia 2015 15:24

Na jednej z łódzkich stacji benzynowych dwóch mężczyzn zaatakowało załogę karetki. Jeden z nich uderzył rowerem w karetkę, kiedy ratownicy próbowali interweniować zaczęła się awantura. Agresywni mężczyźni zostali już zatrzymani przez policję.

Łódź: pijani mężczyźni zaatakowali załogę karetki

Ratownicy jadący karetką zatrzymali się na stacji benzynowej, bo lekarz musiał iść do toalety. W ambulansie zostało dwoje ratowników. Po chwili do stojącej karetki podbiegło dwóch młodych mężczyzn. Ku zaskoczeni załogi, próbowali wcisnąć rower do środka ambulansu. Wyzywali przy tym ratowników.

Ostatecznie, napastnikom nie udało się wepchnąć roweru do wnętrza karetki, ale podczas "próby" uszkodzili jej karoserię.

Załoga ambulansu zadzwoniła na policję. Funkcjonariusze pojawili się błyskawicznie. Wówczas okazało się, że sprawcy są nietrzeźwi. Zostali zatrzymani i przetransportowani do pobliskiego komisariatu.

Młodzi sprawcy zostaną przesłuchani, kiedy wytrzeźwieją. Za napaść na funkcjonariuszy publicznych polski kodeks przewiduje nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Więcej: www.tvn24.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum