Kraków: studenci Collegium Medicum pojadą rowerami

www.pulshr.pl Autor: PTWP - PulsHR • Źródło: PulsHR/Rynek Zdrowia   • 30 lipca 2018 19:44

Dzięki umowie podpisanej między operatorem krakowskich rowerów miejskich Wavelo a władzami Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum, studenci będą mogli korzystać z miejskich jednośladów na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.

Fot. Archiwum (zdjęcie ilustracyjne)

Podczas gdy reszta użytkowników za minutę korzystania z Wavelo płaci 16 groszy, studenci UJ CM za każde 60 sekund jazdy wyciągną z portfela zaledwie 6 groszy. Taryfa dofinansowana jest przez władze uczelni.

UJ CM staje się nie tylko pierwszą uczelnią w mieście, ale także jedyną w Polsce, której studenci mogą korzystać z systemu rowerowego na specjalnych warunkach. Start programu zapowiedziano na 1 sierpnia.

Umowa Wavelo z UJ CM została nawiązana w trybie pilotażowym. Potrwa do końca października lub do wyczerpania ustalonego limitu pierwszych dwóch tysięcy zarejestrowanych użytkowników, którzy w ten sposób staną się beneficjentami umowy.

- Nawiązana współpraca pozwala nam mieć nadzieję, że wkrótce do prekursora, jakim jest Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum, dołączą inne uczelnie, przekonując do użytkowania Wavelo tysiące krakowskich studentów - tłumaczy Albert Wójtowicz, dyrektor operacyjny Wavelo.

Czytaj: www.pulshr.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum