Kraków: nieodpłatne porady specjalistów pediatrii, ginekologii i kardiologii w Szpitalu na Klinach

Autor: dziennikpolski24.pl/Rynek Zdrowia • • 11 grudnia 2018 14:36

11 i 12 grudnia w Szpitalu na Klinach będzie można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów pediatrii, ginekologii i kardiologii. To część akcji profilaktycznej, która ma na celu wczesne wykrywanie chorób wieku dziecięcego, schorzeń ginekologicznych oraz nadciśnienia i problemów z układem krążenia.

Kraków: nieodpłatne porady specjalistów pediatrii, ginekologii i kardiologii w Szpitalu na Klinach
Konsultacje będą bezpłatne Fot. Archiwum

Konsultacje będą odbywać się w przyszpitalnej przychodni przy ul. Kostrzewskiego 47. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Szczegółowe informacje na temat akcji profilaktycznej są dostępne na stronie internetowej placówki - informuje Dziennik Polski.

„Szpital na Klinach” to nowa wieloprofilowa lecznica na mapie Krakowa. Powstał w budynku, który do tej pory zajmował położniczo-ginekologiczny Szpital Femina. Prywatna placówka zatrudnia blisko 50 lekarzy i dysponuje przychodnią przyszpitalną, blokiem porodowym, komfortowymi salami dla 26 hospitalizowanych pacjentów oraz wieloprofilowym blokiem operacyjnym.

Na razie nowa lecznica będzie przyjmować głównie tych chorych, którzy za specjalistyczną pomoc są gotowi zapłacić. Dyrekcja placówki deklaruje jednak, że jest zainteresowana także współpracą z NFZ.

Więcej: www.dziennikpolski24.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum