Konkurs na projekty charytatywne - do wzięcia pół miliona złotych

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 25 listopada 2010 12:58

Do 26 listopada można jeszcze głosować na najlepsze projekty charytatywne w konkursie "Warto być za". Autorzy najciekawszych inicjatyw otrzymają środki na realizację kolejnych działań.

Konkurs na projekty charytatywne - do wzięcia pół miliona złotych
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
To już piąta edycja konkursu na najlepsze projekty przeciwdziałające wykluczeniu społecznemu z powodu ubóstwa. O dofinansowanie – w łącznej kwocie pół miliona zł – ubiegają się organizacje pozarządowe z całej Polski. Nagrody otrzyma siedem z piętnastu projektów wytypowanych przez ekspertów.

W konkursie startuje m.in. Fundacja SYNAPSIS realizująca projekt, którego celem jest długofalowe wsparcie dzieci z autyzmem z rodzin ubogich – mieszkańców małych miast i wsi województwa mazowieckiego.

Głosować można także m.in. na Stowarzyszenie na Rzecz Ludzi w Podeszłym Wieku „Dar Serca”, które prowadzi projekt „Dziadkowie w sieci”. Ma on zapobiegać wykluczeniu informacyjnemu osób starszych.

Zwycięskie projekty poznamy w grudniu. Więcej informacji o startujących w nim organizacjach można znaleźć na stronie www.warto.eu.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum