Komisja chce przeprowadzić rozmowę z rektorem WUM

Autor: WUM/Rynek Zdrowia • • 03 stycznia 2021 19:03

Komisja do wyjaśnienia ewentualnych nieprawidłowości w procesie organizowania i prowadzenia szczepień przez Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o. o. rozpoczęła pracę - poinformowała w niedzielę (3 stycznia) Marta Wojtach, rzecznik prasowy WUM.

Komisja chce przeprowadzić rozmowę z rektorem WUM
Fot. WUM (zdjęcie ilustracyjne)

„Komisja planuje przeprowadzić rozmowy z: Rektorem WUM prof. Zbigniewem Gaciongiem, Prezes Centrum Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o. o. dr n. med. Ewą Trzeplą, z Dyrektor Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Anną Łukasik i innych pracowników zaangażowanych w proces szczepień” - wyjaśniono w komunikacie.

Jak dodano, osoby te są kluczowe dla wyjaśnienia tej sprawy.

Komisja zapozna się z dostępną dokumentacją oraz planami promocji szczepień przez osoby publiczne, które zgodziły się zostać Ambasadorami Akcji. O rezultatach swoich prac i wnioskach Komisja natychmiast poinformuje Rektora WUM i opinię publiczną.

Jak poinformowano w komunikacie, w niedzielę prezes CM WUM Sp. z o.o. dr Ewa Trzepla oddała się do dyspozycji Rady Nadzorczej spółki.

Przewodniczącym Komisji jest prof. dr hab. Roman Smolarczyk, a członkami: prof. dr hab. Alicja Wiercińska - Drapało i prof. dr hab. Robert Gałązkowski.

 

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum