Kolejna hospitalizacja odurzonych nastolatków, tym razem w Kujawsko-Pomorskim

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 08 czerwca 2017 12:04

Dwóch 16-letnich chłopaków, którzy zażyli nieznany środek odurzający, zostało przetransportowanych z Pruszcza k. Świecia do szpitala Bydgoszczy; ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ich 17-letni kolega został zatrzymany przez policję.

Kolejna hospitalizacja odurzonych nastolatków, tym razem w Kujawsko-Pomorskim
Fot. archiwum

Rzecznik kujawsko-pomorskiej policji, podinsp. Monika Chlebicz, w czwartek (8 czerwca) poinformowała, że w środę ok. godziny 19. policjanci ze Świecia zostali powiadomieni przez przypadkową osobę o nastolatkach w pobliżu dworca Pruszcz Pomorski, sprawiających wrażenie, jakby byli pijani.

Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce, wezwali karetkę pogotowia. 16-latkowie powiedzieli mundurowym, że w pociągu i po wyjściu z niego wraz z 17-kolegą wypalili jakiś środek, którą od niego otrzymali. 

Obaj chłopcy zostali przetransportowani do szpitala w Bydgoszczy, jeden śmigłowcem, a drugi karetką. Ich stan nie zagraża życiu.

17-latek nie wykazywał objawów zatrucia. Został zatrzymany przez policjantów, którzy starają się ustalić, jaka to była substancja i skąd pochodziła.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum