Katowice: wielki finał akcji prozdrowotnej ''Rak. To się leczy!''

Autor: KR/Rynek Zdrowia • • 04 lipca 2013 13:01

Bezpłatne konsultacje z onkologami, dietetykami, konkursy prozdrowotne i wystawa zdjęć Amazonek czekają na osoby odwiedzające w najbliższy weekend (5-7 lipca) Silesia City Center.

Finałowa akcja poświęcona edukacji onkologicznej, organizowana pod nazwą Woman`s Days, stanowi część ogólnopolskiej kampanii społecznej ''Rak. To się leczy!''.

O tym, że rak wcześnie wykryty jest całkowicie wyleczalny, w bardzo przystępny sposób mówić będą edukatorzy oraz osoby, które wygrały z nowotworem. To wszystko w otoczeniu okolicznościowej wystawy Federacji Stowarzyszeń Amazonki oraz ich okolicznościowego pokazu mody. Podczas finałowego Woman`s Days nie zabraknie też prozdrowotnych konkursów z nagrodami.
 
Dodatkowo w sobotę o godz. 17.30 będzie można spotkać się i porozmawiać z Krystyną Giżowską, która sama pokonała raka. Poza tym odwiedzający Silesia City Center będą mogli otrzymać almanachy ''Warto wiedzieć, by wygrać''. To stworzone przez organizatorów kampanii społecznej kompendium wiedzy o nowotworach, sposobach ich rozpoznawania, a także wskazówki, jak żyć, żeby zminimalizować ryzyko choroby.
 
Woman`s Days to cykl weekendowych akcji edukacyjnych organizowanych w 7 miastach w Polsce - w ramach kampanii społecznej ''Rak. To się leczy!''.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum