Katowice: SUM świętuje Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Autor: KR/Rynek Zdrowia • • 05 maja 2014 13:44

W ramach obchodów Dni Otwartych Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach zaprasza do zwiedzania Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.

W związku z 10. rocznicą przystąpienia Polski do Unii Europejskiej w dniach od 1 do 11 maja w całej Polsce obchodzone są Dni Otwarte Funduszy Europejskich.


W ramach obchodów Dni Otwartych SUM w Katowicach zaprasza w czwartek (8 maja) w godz. 8-14 do zwiedzania Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej (ul. Medyków 8b), które powstało dzięki dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

W czasie zwiedzania będzie można zobaczyć, jak fundusze europejskie pozwoliły na wprowadzenie niezwykle nowoczesnych metod kształcenia studentów kierunków medycznych.

W programie m.in. zwiedzanie Centrum, pokaz ratownictwa medycznego (godz. 8.30 i 11.30), kurs pierwszej pomocy (godz. 9 i 12 - liczba miejsc ograniczona), wykład: Adipocyt - nieznana historia znienawidzonej komórki, dr hab. Krzysztof Łabuzek - godz. 11.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum