Kaczyński: mam przed sobą kolejną operację

Autor: natemat.pl/Rynek Zdrowia • • 09 lipca 2018 12:36

Jak wszyscy wiedzą, mam problem z nogą, z kolanem, i to jedyne moje poważne schorzenie. Miałem ostre zakażenie kolana, niebezpieczną bakterią, stąd to błyskawiczne przyjęcie do szpitala - tłumaczy prezes PiS Jarosław Kaczyński i dodaje, że czeka go kolejna operacja.

Jarosław Kaczyński postanowił przeciąć spekulacje i dość szczegółowo wyjaśnił, co mu dolega. Fot. PTWP/Andrzej Wawok (zdj. archiwalne)

Prezesa PiS m.in. o zdrowie zapytali dziennikarze Jacek i Michał Karnowscy z tygodnika „Sieci”. Wywiad ukazał się dziś (9 lipca), a jego fragmenty publikuje portal natemat.pl.

Jak czytamy, Jarosław Kaczyński cierpi na zwyrodnienie stawu skokowego i to właśnie kolano było powodem, dla którego niedawno trafił do szpitala. Prezes PiS po kilkutygodniowej absencji opuścił szpital, ale nadal chodzi o kulach.

Teraz pierwszy raz po dłuższej przerwie udzielił obszernego wywiadu właśnie tygodnikowi "Sieci". Kaczyński postanowił przeciąć spekulacje i dość szczegółowo wyjaśnił, co mu dolega.

"Miałem ostre zakażenie kolana, niebezpieczną bakterią, stąd to błyskawiczne przyjęcie do szpitala. To się może zdarzyć każdemu i każdy by został przyjęty w takim trybie" - czytamy w rozmowie.

Jednocześnie przyznaje, że z tego schorzenia wychodzi, ale ma przed sobą jeszcze kolejną operację.

"Przechodzę dość ciężką kurację antybiotykową, co nie jest bez wpływu na samopoczucie. Wyniki krwi i wszystkie inne są dobre. Samopoczucie się poprawia. Wszystko idzie w dobrą stronę, pięć razy w tygodniu mam rehabilitację, mogę nawet chodzić już bez podparcia, ale jeszcze tego unikam" - zdradza szef PiS.

Więcej: www.natemat.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum