Jarosław Kaczyński przejdzie operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 10 września 2019 12:13

Jarosław Kaczyński tuż po wyborach przejdzie operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Ale to nie wszystko, bo - jak powiedział prezes PiS - będzie jeszcze konieczna jedna, podobna operacja w drugiej nodze.

Jarosław Kaczyński przejdzie operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

- Muszę niestety to przeprowadzić - powiedział we wtorkowym (10 września) wywiadzie dla "Super Expressu" Jarosław Kaczyński.

"Ponad dwie godziny dziennie rehabilitacji, a do tego kuracja antybiotykowa. Tak w ostatnich miesiącach 2018 r. wyglądało życie prezesa PiS, który walczył z infekcją bakteryjną" - pisze dziennik.

"A ta przytrafiła mu się po tym, jak rozbolało go kolano i na przełomie kwietnia i maja ubiegłego roku trafił do jednego ze szpitali. Przez jakiś czas poruszał się o kulach. Ale operacji wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego nie przeszedł ze względu na kampanię i eurowybory" - czytamy w gazecie.

"SE" podaje, że prezes PiS nie chciał się jej poddać również przed jesiennymi wyborami ze względu na kampanię. Dlatego najlepszy - jak powiedział Kaczyński w wywiadzie - będzie czas po jesiennych wyborach.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze