Holandia: celebrytka i żona piłkarza wygrała walkę z nowotworem

Autor: TVN24.pl/Rynek Zdrowia • • 29 września 2009 18:04

Sylvie van der Vaart modelka i żona piłkarza Realu Madryt Rafaela van der Vaarta wygrała walkę z nowotworem piersi i teraz wspiera inne cierpiące na tę chorobę kobiety.

Holandia: celebrytka i żona piłkarza wygrała walkę z nowotworem
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Walka z rakiem w żadnym stopniu nie wpłynęła na urodę żony piłkarza. Na Gali Różowej Wstążki w Amsterdamie 31-letnia Sylvie van der Vaart lśniła jak dawniej. Po holenderskiej piękności nie widać było ani śladu dramatycznej walki, jaką toczyła od kilku miesięcy – podaje TVN24.

W lipcu Sylvie przeszła chemioterapię, straciła włosy, ale przyznała, że dzięki mężowi otrzymała bodziec do walki. Nie poddała się nawet, gdy musiała nosić perukę.

- Rafael wspierał mnie i nauczył śmiać w najgorszych momentach. Jest wspaniałym mężczyzną, a ja jako żona, jestem dumna z bycia u boku takiej osoby - mówiła Sylvie, która na amsterdamskiej gali wraz z innymi gwiazdami promowała walkę z nowotworem

Sylvie i Rafael van der Vaart są małżeństwem od maja 2005 roku. Sylvie była niezwykle popularną osobą. Uczestniczyła m.in. jako jurorka w niemieckiej wersji programu „Mam Talent”.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze