Grupa Lux Med głównym partnerem medycznym PKOl

Autor: Grupy Lux Med/Rynek Zdrowia • • 09 stycznia 2018 15:47

Grupa Lux Med ponownie została głównym partnerem medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Funkcję tę będzie pełnić do 2022 r. - podała firma w komunikacie prasowym.

Grupa Lux Med głównym partnerem medycznym PKOl
Grupa Lux Med głównym partnerem medycznym PKOl. Fot. Archiwum

W poniedziałek (8 stycznia) podczas Noworocznego Spotkania Polskiej Rodziny Olimpijskiej została podpisana umowa, na mocy której Grupa Lux Med pozostaje głównym partnerem medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego do 2022 r.

Grupa będzie nadal otaczać opieką medyczną olimpijczyków oraz kandydatów na olimpijczyków.

Na uroczystości był obecny prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką, a także minister sportu i turystyki Witold Bańka, prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki oraz prezes Grupy Lux Med Anna Rulkiewicz.

Ponad trzy lata temu Grupa zdecydowała się na współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim i wsparcie polskich sportowców - tych, którzy są w drodze na olimpiadę, jak i tych, którzy dopiero w przyszłości mogą zawalczyć o udział w igrzyskach i olimpijskie laury.

Dotychczas Grupa LUX MED pomogła już prawie 1 200 sportowcom, realizując przy tym blisko 10 000 procedur medycznych. Firma zamierza rozwijać partnerstwo z PKOI.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum