Gdańsk: w szpitalu jest już cieplej

Autor: Gazeta Wyborcza/Rynek Zdrowia • • 08 lutego 2012 10:30

W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Gdańsku doszło do awarii ogrzewania. Dyrekcja zakupiła grzejniki olejowe, żeby dogrzać sale chorych.

Jak podaje Gazeta Wyborcza, w poniedziałek (6 lutego) na oddziale kardiologii inwazyjnej w gdańskiej lecznicy było zaledwie 12 stopni Celsjusza. Rzecznik szpitala podała, że dyrekcja  zakupiła grzejniki olejowe, które zostały już podłączone. Sytuacja dotyczy również innych oddziałów.

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne jest w trakcie przeprowadzki do Centrum Medycyny Inwazyjnej. Jak informuje dyrekcja lecznicy, od dnia 6 lutego 2012 do dnia 4 marca 2012 r. zamknięty będzie Kliniczny Oddział Ratunkowy i wstrzymane przyjęcia chorych w trybie nagłym.

Nadal jak dotychczas szpital przyjmować będzie chore dzieci bezpośrednio do klinik pediatrycznych: Kliniki Chorób Nerek i Nadciśnienia Dzieci i Młodzieży, Kliniki Kardiologii Dziecięcej i Wad Wrodzonych Serca, Kliniki Neurologii Rozwojowej i Kliniki Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endokrynologii. O etapach przeprowadzki szpital informuje na swojej stronie internetowej i w mediach.

Więcej: www.gazeta.pl
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum