×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Dziś losowanie w loterii szczepionkowej. Można wygrać samochód albo 100 tys. zł

Autor: oprac. JKB • Źródło: PAP08 września 2021 05:09

W środę, 8 września, odbędzie się losowanie miesięczne w ramach Loterii Narodowego Programu Szczepień. Do wygrania są dwa samochody Toyota Corolla, a także dwa razy po 100 tys. złotych.

Dziś losowanie w loterii szczepionkowej. Można wygrać samochód albo 100 tys. zł
W środę odbędzie się miesięczne losowanie w ramach Loterii Narodowego Programu Szczepień. Fot. Shutterstock
  • 8 września odbędzie się drugie z trzech miesięcznych losowań w ramach Loterii Narodowego Programu Szczepień. Ostatnie będzie miało miejsce 6 października
  • Głównymi wygranymi w miesięcznym losowaniu są dwa samochody Toyota Corolla oraz dwa razy po 100 tys. zł
  • Także 8 września będzie losowanie tygodniowe. Przewidziano w nim pięć razy po 50 tys. zł oraz 60 hulajnóg elektrycznych

Drugie miesięczne losowanie nagród w loterii szczepionkowej

Jak przekazał w poniedziałkowej informacji Totalizator Sportowy, w drugim miesięcznym losowaniu nagród w Loterii Narodowego Programu Szczepień w środę 8 września do wygrania są ponownie dwa samochody Toyota Corolla oraz dwa razy po 100 tys. zł.

- O wygranej szczęśliwcy będą informowani w pierwszej kolejności telefonicznie, a następnie za pomocą wiadomości sms - przypomniano. Dodano, że ostatnie miesięczne losowanie zostanie przeprowadzone 6 października 2021 r.

TS zwrócił uwagę, że 8 września, jak co tydzień, odbędzie się też losowanie nagród tygodniowych - pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych. "Takie losowania zostaną przeprowadzone także 15 i 22 września, a także 6 października" - wskazano.

Ponadto są też przyznawane tzw. nagrody natychmiastowe, w których co 500. osoba spełniająca warunki loterii wygrywa 200 zł, a co 2000. uczestnik - 500 zł.

Jak podano, nagrody natychmiastowe trafiły dotąd do ponad 8 tys. uczestników. Zwycięzcy nagród natychmiastowych są informowani o wygranej SMS-em wysłanym przez Totalizator Sportowy. Następnie na numer telefonu podany podczas rejestracji do loterii do zwycięzców trafił SMS z PKO Banku Polskiego (nazwa nadawcy: PKO BP) zawierający kod awizo, kwotę wypłaty i termin ważności kodu, dzięki temu można realizować wygraną bezpośrednio w bankomatach należących do banku. Nagrodę można również wypłacić w oddziale lub agencji PKO Banku Polskiego.

Czytaj: Szczepienia. Loteria wystartowała. Do wygrania duże pieniądze, samochody i hulajnogi ZASADY, TERMINY

Loteria - jak odebrać nagrody? Niezbędny kod awizo w wiadomości

Z kolei w SMS-ie z PKO BP najważniejszy dla zwycięzcy jest kod awizo - przypomniano. Zaznaczono, że nie ma w nim żadnego odesłania na jakąkolwiek stronę www, linku czy prośby o podanie danych lub potwierdzenia odbioru SMS-a itd.

- Otrzymując ten SMS wystarczy wpisać kod w bankomacie PKO Banku Polskiego i postępować zgodnie z instrukcją wyświetloną na ekranie bankomatu - wskazano.

Dodano, że wygraną można też odebrać w dowolnej placówce lub agencji PKO Banku Polskiego. Nie musimy wykonywać żadnych innych czynności.

W przypadku nagród o wyższej wartości, a takimi będą już wygrane tygodniowe, miesięczne czy wreszcie finałowe, Totalizator Sportowy w ciągu dwóch dni licząc od dnia następnego po losowaniu przekaże informacje telefonicznie oraz za pomocą wiadomości sms. Ponadto wyniki losowań trafią na stronę internetową loterii. Wyniki losowań będą publikowane na stronie loterii: www.gov.pl/szczepimysie/loteria

Więcej informacji na temat bezpiecznego udziału w Loterii Narodowego Programu Szczepień pod adresem: https://www.gov.pl/web/loteria/bezpieczenstwo

Czytaj: Dziś pierwsze miesięczne losowanie w loterii szczepionkowej. Do wygrania m.in. dwa samochody

Czym jest Loteria Narodowego Programu Szczepień?

Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień wystartowała 1 lipca. W losowaniach nagród biorą udział osoby pełnoletnie, które zarejestrowały się do loterii i dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciwko COVID-19 i zarejestrowały się w loterii do 30 września br. Rejestrować można się przez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989.

Zgodnie z regulaminem, nagrody wydawane są najpóźniej do 31 stycznia 2022 r.

Organizatorem loterii jest Totalizator Sportowy, to spółka, w której wszystkie udziały ma Skarb Państwa. 

Czytaj: Kolejne oszustwa na loterię szczepionkową. Zespół CERT wyjaśnia, jak to działa

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum