Dietetyczny catering zamówisz w internecie

Autor: Rzeczpospolita, JJ/Rynek Zdrowia • • 26 lipca 2010 14:32

Dla zapracowanych, dla cukrzyków i odchudzających się zdrową dietę można zamówić przez internet. Kurier dostarczy ją pod wskazany adres.

Dietetyczny catering zamówisz w internecie
Na rynku działa coraz więcej firm cateringowych, które zajmują się opracowaniem diet w zależności od potrzeb klienta. Nad ich ułożeniem czuwają dietetycy, którzy biorą pod uwagę preferencje żywieniowe klienta i ustalają posiłki o określonej liczbie kalorii i odmierzonej ilości składników. Zamówić to wszystko można poprzez internet lub telefonicznie.

Z usług tego typu firm korzystają osoby, które chcą schudnąć, a także osoby zapracowane, które nie mają czasu w ciągu dnia, by wyjść na obiad lub go przygotować, a chcą się zdrowo odżywiać. Paczka dostarczana na cały dzień obejmuje pięć posiłków: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację.

– Nasz firma cateringowa funkcjonuje na trójmiejskim rynku od roku czasu. Jak każdy niemal produkt, nasilenie zamówień zależy od sezonu. Są momenty, kiedy zapotrzebowanie jest większe, czasem ono też spada. Przygotowujemy także posiłki dla osób chorych na cukrzycę, dla wegetarian, dla tych, którzy mają skazę białkową, dla odchudzających się, sportowców. W takich przypadkach współpracujemy z dietetykami i to oni ustalają konkretne diety. Naszym zadaniem odpowiednio przygotować i dostarczyć klientom – mówi portalowi rynek zdrowia.pl Krzysztof Żeleźniak z firmy DietaDoDomu.pl.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum