Córka znanej piosenkarki zakażona koronawirusem i w stanie ciężkim? Jest apel do młodych

Autor: KG/Rynek Zdrowia • • 28 marca 2020 07:15

Wokalistka Kasia Kowalska opublikowała w piątek (27 marca) w mediach społecznościowych film, w którym mówi o ciężkim stanie swojej córki, która mieszka w Wielkiej Brytanii. Piosenkarka wzywa młodych ludzi do niewychodzenia z domu.

Według relacji Kasi Kowalskiej konieczna była intubacja jej 23-letniej córki, która jest hospitalizowana w Anglii. Fot. Archiwum (zdjęcie ilustracyjne)

W poruszającym wyznaniu Kasia Kowalska mówi o telefonie z jednego ze szpitali w Anglii. Podczas rozmowy  zapytano ją, czy zgadza się na intubację swojej córki.

Najprawdopodobniej córka Kowalskiej  23-letnia Aleksandra Julia Yoriadis jest zakażona koronawirusem. Z wypowiedzi piosenkarki wynika, że jest w stanie ciężkim.

Zapłakana Kasia Kowalska mówi: ''Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę jest to konieczne''.

Dodaje, że do nagrania tego zainspirował ją jeden z lekarzy.

''Powiedział, niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje, więc… (…)  Kochani, jeśli nie musicie wychodzić, zostańcie w domu''.

Aleksandra Yoriadis ma 23 lata, od kilku lat mieszka w Londynie, jest stylistką i projektantką, studiuje na London College of Fashion.

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum