Centrala NFZ ma nowego rzecznika prasowego

Autor: KL/Rynek Zdrowia • • 10 czerwca 2014 10:58

Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia upoważniła Agnieszkę Gołąbek do pełnienia funkcji rzecznika prasowego. Nie podano żadnych powodów, dla których zdecydowano o odejściu dotychczasowego rzecznika Andrzeja Troszyńskiego.

Jak poinformowano nas we wtorek (10 czerwca) w biurze prasowym Centrali NFZ Andrzej Troszyński przestał pełnić funkcję rzecznika prasowego.

Na stronie internetowej Centrali pojawiła sie jedynie informacja, że jej rzecznikiem prasowym jest obecnie Agnieszka Gołąbek, która była wcześniej rzecznikiem resortu zdrowia, a następnie rzecznikiem Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

Obecnie nie ma żadnego oficjalnego komunikatu o odejściu, ani jego powodach z funkcji rzecznika prasowego NFZ Andrzeja Troszyńskiego.

Andrzej Troszyński od lat był uznawany w środowisku dziennikarskim za jednego z najbardziej kompetentnych rzeczników instytucji centralnych podległych Ministerstwu Zdrowia i cieszył się szacunkiem dziennikarzy.

Nazwisko Troszyńskiego, choć nadal nie ma żadnego oficjalnego komunikatu (wtorek, w południe - red.), pojawiło się na stronie NFZ podającej kontakty do rzeczników prasowych oddziałów wojewódzkich NFZ. Jak wynika z danych widniejących na stronie, były rzecznik prasowy Centrali NFZ pełni teraz funkcję rzecznika prasowego Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum