CSK MSWiA: nie ma problemów z dodzwonieniem się do Centrum Koordynacyjnego Szpitala Narodowego

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 26 listopada 2020 21:55

Nie ma problemów z dodzwonieniem się do Centrum Koordynacyjnego Szpitala Narodowego - zapewnił w czwartek (26 listopada) Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, którego filią jest szpital tymczasowy.

CSK MSWiA: nie ma problemów z dodzwonieniem się do Centrum Koordynacyjnego Szpitala Narodowego
Fot. Archiwum

Iwona Sołtys z CSK MSWiA wskazała w czwartek, że tego dnia jeden z polityków zamieścił informację w mediach społecznościowych na temat tego, że 25 listopada 2020 roku pracownicy Szpitala Bródnowskiego w Warszawie nie mogli dodzwonić się do Centrum Koordynacyjnego Szpitala Narodowego, odpowiedzialnego za kontakt ze szpitalami.

Poinformowała, że 25 listopada do Centrum Koordynacyjnego wykonano siedem telefonów, jeden z nich wykonany był przez pracownika Szpitala Bródnowskiego.

- Brak możliwości dodzwonienia się do CK przy tak niewielkiej liczbie telefonów jest możliwa tylko wtedy, gdy ktoś używał błędnego numeru telefonu - podkreśliła.

- Ponownie apelujemy do wszystkich szpitali o kontakt z Centrum Koordynacyjnym w celu ich odciążenia i zwolnienia miejsc dla najciężej chorych oraz o nierozpowszechnianie niesprawdzonych informacji - dodała. (

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum