Busko-Zdrój: szpital zatrudnił policjanta, który będzie...

Autor: wp.pl/Rynek Zdrowia • • 10 stycznia 2020 21:03

Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju zatrudnił policjanta. Przez kilka godzin w tygodniu będzie kierowcą wewnętrznego transportu medycznego - podaje serwis Wirtualna Polska. Dyrektor szpitala chwali na stronie internetowej lecznicy swojego nowego pracownika i podaje go jako przykład "nowoczesnej aktywności zawodowej".

FOT. szpitalbusko.pl

Od 1 stycznia br. pracę w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju (woj. świętokrzyskie) rozpoczął funkcjonariusz tamtejszej policji, sierż. szt. Robert Matusik. Szpital pochwalił się zdjęciem policjanta z dyrektorem szpitala.

Dyrektor szpitala w Busku-Zdroju Grzegorz Lasak, na stronie internetowej lecznicy napisał: "Pan Robert, poza obowiązkami które wykonuje jako policjant, będzie zatrudniony dodatkowo na stanowisko kierowcy w szpitalu. Jako funkcjonariusz policji służy na co dzień naszym mieszkańcom, dbając o ich bezpieczeństwo czy mienie, a już niebawem będzie służyć także naszym pacjentom jako kierowca transportu szpitalnego. Jest przykładem nowoczesnej aktywności zawodowej".

W rozmowie z Wirtualną Polską Grzegorz Lasak dodał: - To czynny funkcjonariusz policji, który chce sobie dorobić.

Więcej: wiadomosci.wp.pl

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum