×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

18 lutego szpital wojewódzki pracuje w trybie świątecznym

Autor: oprac. JPP • Źródło: Mat. prasowe16 lutego 2022 14:17Aktualizacja: 16 lutego 2022 14:20

18 lutego duża część działów Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim będzie miała wolne za 1 stycznia. Tego dnia m.in. nie zarejestrujemy się osobiście do poradni ani nie odbierzemy wyników.

18 lutego szpital wojewódzki pracuje w trybie świątecznym
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim Fot. Mat. prasowe

 

18 lutego szpital wojewódzki pracuje w trybie świątecznym

W piątek, 18 lutego, wiele działów Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. będzie miało wolne za 1 stycznia - poinformowali przedstawiciele placówki.

Tego dnia - jak precyzują - nie będzie można osobiście odebrać wyników ani zarejestrować się do poradni również przez call center. Taka możliwość będzie przez system eRejestracja, czyli internetowe konto pacjenta szpitala.

- W piątek nieczynny będzie też szpitalny punkt szczepień przy ul. Walczaka 42 (pawilon nr 8). Przypominamy, że można się tam zaszczepić w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek od 7.30 do 14.00. - dodaje rzeczniczka szpitala.

Poza tym Zakład Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej oraz Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej będą pracowały w trybie dyżurowym, czyli wyłącznie dla pacjentów oddziałów.

18 lutego nie pracuje też administracja szpitala.

Pozostałe działy i oddziały szpitala będą pracowały jak zwykle, w tym POZ (punkt nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej) od 18.00.

 - Czynne będzie laboratorium (główny budynek szpitala, parter), gdzie można zrobić badania komercyjne, np. szybkie testy antygenowe (wymazy są pobierane od 12.00 do 15.00). Czynny będzie także szpitalny punkt pobierania wymazów - dodają przedstawiciele szpitala.Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum