"Ostry Dyżur": Jakub Chwiećko o "Wielkim badaniu szpitali dziecięcych"

Autor: Paulina Gumowska • Źródło: Rynek Zdrowia08 czerwca 2021 15:44

Co dziś jest największą bolączką lekarzy pracujących w dziecięcych szpitalach? Co powinno się zmienić w ich funkcjonowaniu? Gościem najnowszego odcinka "Ostry Dyżur" jest Jakub Chwiećko, lekarz - pediatra.

Fundacja K.I.D.S. chce zmienić polskie dziecięce szpitale/ Foto: Ostry Dyżur

"Ostry Dyżur" to stały cotygodniowy cykl wideo, w którym rozmawiam na tematy istotne z punktu widzenia osób związanych z rynkiem zdrowia, ale też pacjentów, organizacji pacjenckich, których głos jest coraz bardziej słyszalny w debacie publicznej. W programie będę poruszać tematy pilne, które na izbie przyjęć oznaczone byłby kolorem czerwonym. Ale nie zabraknie też tematów, które na ostrym dyżurze zakwalifikowane byłby jako kolor zielony: wymagają interwencji i są ważne z punktu widzenia służby zdrowia, chociaż nie mają takiego priorytetu jak kolor czerwony. Zapraszam do oglądania i komentowania. 

W najnowszym odcinku moim gościem jest Jakub Chwiećko, Dyrektor Medyczny, Fundacja K.I.D.S., z którym rozmawiam o potrzebach małych pacjentów w polskich szpitalach. Pytam też o jego perspektywę - lekarza pediatry. 

 

Jak wziąć udział w ankiecie? Więcej informacji: "Wielkie badanie szpitali dziecięcych" Fundacji K.I.D.S.

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum