XXV Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Jubileuszowa, 25. edycja Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego odbędzie się od 22 września do 2 października 2021 r. w formule online.

- Spotykamy się już od 25 lat, za każdym razem mierząc się z wyzwaniami medycyny, podejmując najważniejsze tematy z zakresu kardiologii, dyskutując o najnowszych badaniach naukowych, wytycznych, zaleceniach czy metodach diagnostycznych. Ubiegły rok - rok pod znakiem walki z koronawirusem SARS-CoV-2 - zmienił wiele, jednak z całą mocą należy podkreślić fakt, iż kardiologia w pandemii nadal jest priorytetem - podkreślają organizatorzy.

Uczestnicy jubileuszowego Kongresu PTK gronie wybitnych klinicystów będą dyskutować, między innymi o optymalnych decyzjach diagnostycznych i terapeutycznych podejmowanych u pacjentów z chorobami układu krążenia.

Tegoroczna edycja wydarzenie odbędzie się w dwóch turach:

  • W dniach 22-25 września 2021 r. oprócz głównych obchodów jubileuszu Kongresu, transmitowane będą sesje dydaktyczne i naukowe
  • W drugiej turze, która potrwa do 2 października zaplanowano sesje asocjacji i sekcji PTK.

Motywem przewodnim XXV Kongresu PTK będzie hasło „Kardiologia nadal najwyższym priorytetem”, a jego mottem „Serce nie zaczeka”. 

Więcej o Kongresie, program i rejestracja: kongres2021.ptkardio.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum