×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

„Więcej Niż Zawał”. 19 marca piąta edycja konferencji dla studentów oraz młodych lekarzy

Piąta edycja Szkoleniowej Konferencji Kardiologicznej dla Studentów „Więcej Niż Zawał”, organizowanej przez SKN przy I Katedrze i Klinice Kardiologii WUM oraz SKN ZATOR przy Klinice Chorób Wewnętrznych i Kardiologii WUM, odbędzie się 19 marca w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

„Więcej Niż Zawał”. 19 marca piąta edycja konferencji dla studentów oraz młodych lekarzy
„Więcej Niż Zawał”. 19 marca piąta edycja konferencji dla studentów oraz młodych lekarzy Fot. AdobeStock

„Więcej Niż Zawał”. Piąta edycja konferencji dla studentów oraz młodych lekarzy

„Więcej Niż Zawał” to piąta edycja konferencji dla studentów oraz młodych lekarzy, która dotyczy praktycznych aspektów w dziedzinie kardiologii. Wśród prelegentów są wybitni specjaliści, którzy podzielą się aktualną wiedzą w zakresie postępów w diagnostyce i leczeniu niewydolności serca, wad wrodzonych serca oraz chorób rzadkich z zajęciem serca.

W programie konferencji znajdą się również warsztaty echokardiografii, interpretacji EKG, a także praktyczne warsztaty z zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych, co stwarza świetną możliwością przetestowania swojej wiedzy teoretycznej w praktyce.

Konferencja odbędzie się 19 marca 2023 roku, stacjonarnie w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum