Warsztaty Dobrej Praktyki Leczenia Ran

Od 31 maja do 28 czerwca 2022 r. trwać będzie cykl Warsztatów Dobrej Praktyki Leczenia Ran. Jest to kontynuacja cyklu Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran organizowanego pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Warsztaty Dobrej Praktyki Leczenia Ran

Celem Warsztatów Dobrej Praktyki Leczenia jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz przekazanie praktycznych umiejętności związanych z diagnostyką i leczeniem ran przewlekłych.

- Rozpoczynamy spotkaniem organizowanym 31 maja 2022 r. w Warszawie, by kontynuować do końca czerwca spotkania we Wrocławiu, Olsztynie, Lublinie i Szczecinie - podaje Polskie Towarzystwo Leczenia Ran, organizator warsztatów.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny dla osób wykonujących zawody medyczne. Warsztaty doszkalające mają wymiar praktyczny i dedykowane są wszystkim, którzy chcą pogłębić wiedzę w zakresie leczenia ran, jak i tym, którzy pragną rozpocząć pracę w tym obszarze.

Harmonogram warsztatów stacjonarnych na 2022 rok:

  • Warszawa - 31 maja
  • Wrocław - 7 czerwca
  • Olsztyn - 14 czerwca
  • Lublin - 21 czerwca
  • Szczecin - 28 czerwca

Liczba miejsc limitowana, decyduje kolejność zgłoszeń (rejestracji).

Formularz rejestracyjny: https://warsztatyptlr.pl/rejestracja/

Więcej informacji o warsztatach: https://warsztatyptlr.pl/

- Zachęcam do udziału w warsztatach wszystkich, niezależnie od miejsc pracy, którym jest poradnia, oddział, czy praktyka pielęgniarska lub lekarska. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli zapoznać się zarówno z najnowszymi metodami diagnozowania i leczenia pacjentów z ranami przewlekłymi, ale także z najnowszymi środkami służącymi do skracania czasu ich gojenia, takimi jak coraz nowocześniejsze urządzenia do terapii podciśnieniowej, aktywne opatrunki czy systemy do odciążania ran - informuje dr hab. n. med. Beata Mrozikiewicz-Rakowska, prezes Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran.

I dodaje: - To pierwsze spotkania organizowane przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran w formule kontaktowej, po trudnym czasie pandemicznym, tym bardziej nie możemy się doczekać!

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum