VII Ogólnopolska Konferencja Opiekunów Medycznych

14 maja 2022 r. w Katowicach odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja Opiekunów Medycznych.

VII Ogólnopolska Konferencja Opiekunów Medycznych
Opiekunowie medyczni spotkają się 14 maja w Katowicach

14 maja 2022 roku w Katowicach odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja Opiekunów Medycznych. To cykliczne wydarzenie gromadzi co roku licznych przedstawicieli zawodu opiekuna medycznego, słuchaczy, ale także pielęgniarki i innych pracowników ochrony zdrowia.

Tak jak w poprzednich edycjach tak i w tegorocznej nie zabraknie wykładów dotyczących najnowszych osiągnięć w dziedzinach mających zastosowanie w opiece medycznej, ale także omówione będą tematy dotyczące najnowszych zmian zarówno w kształceniu jak i kompetencjach opiekunów medycznych.

Wśród zaproszonych gości będą, m.in.: dr Iwona Kozak-Michałowska, specjalista diagnostyki laboratoryjnej, autorka wielu publikacji naukowych, dyrektor ds. nauki i rozwoju Synevo; dr n. med. Tomasz Anyszek, lekarz, specjalista diagnostyki laboratoryjnej, członek Prezydium KRDL; Danuta Kozłowska, diagnosta laboratoryjny i dyrektor ds. medycznych w Diagnostyka.

Głos zabiorą także przedstawiciele związków zawodowych, zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Opiekunów Medycznych, a gościem specjalnym, który wygłosi wykład inauguracyjny będzie dr hab. Jacek Kochanowski, prof. UW, z Katedry Socjologii Moralności i Aksjologii Ogólnej Uniwersytetu Warszawskiego.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej - uczestnictwo możliwe jest zarówno stacjonarnie, jak i on-line.

Miejsce Konferencji: Katowice, ul. Opolska 22 (Kompleks "Opolska 22"), sala konferencyjna B.

Organizatorzy: Fundacja OpiekunMedyczny.com.pl i Ogólnopolskie Stowarzyszeniem Opiekunów Medycznych

Szczegółowe informacje i rejestracja: http://opiekunmedyczny.com.pl/konferencja2022/

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum